TEKİROVA MAHALLESİ karot

antalya karot olarak tüm Antalya muratpaşa,kepez,konyaaltı ve çevresinde karot hizmeti vermekteyiz… Tüm İşlerimiz Çekirdekten Yetişme Personel ve Dünyaca Ünlü Ekipmanlar ile Hızlıca Çözüme Kavuşturulur.

  • Beton Delme
  • Beton Kırma
  • Kanal Açma
  • Karot Numune Alımı
  • Radye Temel Karot Delimi
  • Beton Kesme
  • Hidrolik Raylı Beton Kesme
  • Derz Kesim
  • Kapalı Ve Dar Alanda Beton Kırma
  • Makine Montaj

Hizmetleri Vermekteyiz..

Beton Delme

Karotla beton delme yapı ve inşaatlarda işlerinizde, beton delme konusunda sizlere büyük kolaylıklar getiren karotla beton delme sistemleri, gerek zaman açısından ve gerekse ücret bakımından; tercih edilen en uygun sistemdir.

Antalya karot

20 yıllık tecrübemizle antalyanın tüm bölgelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kullandığımız gücenli iş makinelerimiz ile kaliteli hizmet vermek temel şartımızdır. Ayrıca tecrübemizin getirdiği ustalık ile beraber hızlı güvenli ve kaliteli işçiliği size garanti ediyoruz. Temel hizmetlerimiz beton delmek, beton kesme, karot delme, asansör boşluğu açma, kuyu açma ve havalandırma boşluğu açma gibi işlerde sizlere uygun fiyatlar ile yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

“Antalya karot antalyanın tüm ilçelerinde beton delme kesme ve kırma işlerinizi en hızlı ve kaliteli işçilikle yapmak temel şartımızdır. Güvenilir iş aletlerimiz ve ustalığımızla sizlere hizmet veriyoruz.”Vizyonumuz

Misyonumuz

“Antalya karot antalyanın tüm ilçelerinde beton delme kesme ve kırma işlerinizi en hızlı ve kaliteli işçilikle yapmak temel şartımızdır. Güvenilir iş aletlerimiz ve ustalığımızla sizlere hizmet veriyoruz.”Misyonumuz

Beton Kırma

Beton kırma işlemleri betonun veya yapının onarılması, depreme karşı bina yıkımı gibi işlemlerde yapılmaktadır. Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz.

Kanal Açma

Her türlü beton kanal açma ve onarımı işlerinizi betona ve çevreye zarar vermeden kanal açma ve kanal oluşturma işlemlerinde de hizmet alanımızda yanınızdayız.

Karot Numune Alımı

Karot işlerinizin başlangıcında ve gerekli evrelerinde çalışmamızın her anını %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için sürdürürken gerekli tüm önlemleri alarak ve incelemelerde bulunarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Radye Temel Karot Delimi

Radye temel beton kesimi ve radyal temel beton delimi işlemlerinde çözüm ortağınız SCN Karot sizlerle.

Beton Kesme

Karotla beton kesme işlemi her çaptaki betonu sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemidir. Teknolojik cihazlarımızla beton kesme işlemlerinde en iyi hizmeti sizlere sunmak için yanınızdayız.

Hidrolik Raylı Beton Kesme

Hidrolik yani raylı beton kesimi demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar olan betonu kesilmesi işlemidir. Oldukça fazla tercih edilen bir beton kesme sistemidir.

Derz Kesim

Bu sistemle beton plakanın sorunsuz birleşimi için, derz kesme makinesi ile sökülen kalıp yerleri düz bir şekilde kesilir. Derz kesme makinesi bir standın üzerinde motor koyulması ile beton kesme ve asfalt kesmeye yarayan bir makinedir.

Kapalı ve Dar Alanda Beton Kırma

Beton kırma işlemlerinizin her aşamasında kapalı alanda ve dar mekanlarda dahi sorunsuz bir iş süreci içerisinde sizlerleyiz.. Gerek iş makineleri, gerek el aletleri ile beton kırma ve beton kesme faaliyetlerinde çalışmaktayız.

TEKİROVA MAHALLESİ karot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonHEMEN ARA